FORGOT YOUR DETAILS?

TRENERZY

TRENUJ Z NAMI

KIM JESTEŚMY?

Każdy z trenerów reprezentuje zupełnie odmienne podejście do treningu i ruchu. Wybierz swojego trenera według swoich preferencji.

WYRÓŻNIENIA

  • Jedyne takie studio treningu personalnego na Podbeskidziu.
  • Wytrenowaliśmy 24 osoby z wyróżnieniem CKB TopTeam.
  • Posiadamy 2-krotne Mistrzostwo Polski Kettlebell HardStyle; podium w zawodach Crossfit.
  • III miejsce w kategorii 105kg na debiutach w trójboju siłowym.
  • Kilkukrotne przekroczenie mety biegów ULTRA.
  • Wyróżnienia z biegów z przeszkodami

SOCIAL MEDIA:

Odwiedź nas na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU!

Sebastian Gęsior

Instruktor StrongFirst

Związany z metodyką StrongFirst od samego początku jej istenienia w Polsce. Instruktor SFG2, SFL i Plan Strong. Dzięki ścisłemu umysłowi, w pracy trenera wyróżnia go analityczne podejście do biomechaniki ruchu i programowania treningu siłowego oraz zamiłowanie do wzorów i liczb. Właściciel Klubu IRONia, autor wielu tekstów dla Magazynu Body Challenge, tłumacz na zagranicznych szkoleniach branżowych. Właściciel marki IRONgear produkującej sprzęt  do treningu  funkcjonalnego i z wolnym obciążeniem. Jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał wyróżnienie CKB TopTeam Instruktor dzięki wytrenowaniu największej liczby osób w Polsce z tytułem TopTeam. 

Monika Kastelik

Instruktor fitness, sporty siłowe i wytrzymałościowe, biegi ultra

Ponad 15 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. Początkowo trening fitness, dzisiaj trening wielopłaszczyznowy promujący ogólną sprawność. Monika jest zapaloną biegaczką, wielokrotnie uczestniczyła w biegach na dystansie ULTRA, ale posiada również wyróżnienia w treningu kettlebells (Mistrzostwo Podlasia 2014, CKB TopTeam 4*, odnowiony w 2017 roku). Instruktorka metody Pelvic Floor Safe, czyli treningu bezpiecznego dla kobiet. Właścicielka projektu "Piękna jest Bestią" promującego trening siłowy Pań.

Wojciech Srebrowski

Kalistenika, dwubój olimpijski, CrossFit lvl1

Trener z 10-letnim doświadczeniem oraz student fizjoterapii. Ze sportem związany niemal całe życie. Trenował wiele dyscyplin, zaczynając od gimnastyki sportowej, wspinaczki sportowej, olimpijskiego podnoszenia ciężarów, a kończąc na CrossFicie. Takie połączenie sprawia, że Wojtek stawia na wszechstronność, ogólną sprawność i nie zamyka się na jedną dyscyplinę. Ze względu na swoje medyczne wykształcenie szczególną uwagę zwraca na technikę i bezpieczeństwo na swoich zajęciach. 

Dariusz Reinhard

Flexible Steel, Instruktor StrongFirst

Od 24 lat związany ze sportem zawodowy jako koszykarz. Dariusz przeszedł dwie ciężkie operacje, ale dzięki treningowi kettlebells według szkoły StrongFirst oraz przy wsparciu Flexible Steel dzisiaj jest w życiowej formie i chce przekazywać świadomość do ruchu jakiej nabrał przez te lata swoim podopiecznym.
 

Tomasz Śmietański

Trening kettlebells, trening siłowy

Zawodowo pracownik firmy FCA SERVICES Poland na stanowisku specjalisty do spraw raportowania i analiz, lecz związany z Klubem niemalże od początku jego istnienia. Prowadzi swoje kameralne zajęcia BEGINNERS/ADEPT, które oprócz pracy z ciężarem, niejednokrotnie doprawione są dawką dobrego humoru;). Początkowo jego podopiecznymi byli tylko pracownicy biurowy spółek Fiata, ale dzisiaj jego zajęcia są bardziej otwarte. Na treningu wykorzystuje kettlebells, sztangi i inne narzędzia, płynnie przechodząc z jednej metody na kolejną.

Robert Kowal

Trening kettlebells, trening siłowy

Entuzjasta treningu siłowego, w tym szczególnie kettlebells i dwuboju olimpijskiego, od wielu lat związany z Klubem, początkowo jako klient, dzisiaj jednak prowadzący swoje zajęcia dla pracowników Decathlon Bielsko-Biała. Bardzo dobry technicznie i wymagający tego samego od swoich podopiecznych - co ważniejsze, potrafiąc tego nauczyć.

TOP